Кошик
143 відгуки
+380445929046
+380
44
592-90-46
+380
44
592-90-46
Міський
+380
97
988-38-38
Київстар/VIBER
+380
99
113-00-31
МТС
ДИЗАЙН-СТУДІЯ ОКСАНИ ПОЛОНЕЦЬ - вишуканий одяг в національному стилі
Квітуча мода від Оксани Полонець

Квітуча мода від Оксани Полонець

Квітуча мода від Оксани Полонець
«Першою віце-королевою світу – 2007» українка, Марія Черкунова, стала не без участі цього дизайнера. Оксана Полонець займалася усім гардеробом представниці нашої країни. Та найбільш високо журі оцінили вихід дівчини саме у національному вбранні. Це б

01.10.10

«Першою віце-королевою світу – 2007» українка, Марія Черкунова, стала не без участі цього дизайнера. Оксана Полонець займалася усім гардеробом представниці нашої країни. Та найбільш високо журі оцінили вихід дівчини саме у національному вбранні. Це був перший стилізований етно-костюм молодої київської мисткині.

Оксано, чого все таки у Ваших стилізованих етно-сукнях більше: стилістики чи етно?
За основу, при створенні образів, я використовую найхарактерніші для етнічного костюму елементи, а саме: яскраві кольори, квіткові мотиви, аксесуари тощо… Все це у поєднанні із сучасними кроєм та видами оздоблення складає стилізований образ. Та все одно стилістика переважає.

Квіткова тема присутня у багатьох ваших роботах. А от в етно-стилізованих – взагалі буяє кольорами та формами. Найчастіше зустрічаються маки. Чому?
Ми використовуємо різні, властиві Україні, квіти: маки, волошки, ромашки, соняшники. Але мак все ж таки є найбільш виразною та яскравою, і водночас найулюбленішою квіткою наших клієнтів.

Хто та з нагоди яких подій замовляє подібне вбрання?
Найчастіше такі костюми та сукні замовляють наречені, гості на весілля в українському стилі та випускники шкіл. Такий наряд – безпрограшний варіант для яскравого образу, який запам’ятається багатьом та надовго завдяки своїй виразності, яскравому кольору та великій кількості ексклюзивної ручної роботи.

Наречена АнастасіяНаречена Анастасія з нареченимЕтно костюмиВипускниця ІринаСпівочий колектив Криниця»

До речі, про ручну роботу. Розкажіть про художній розпис та штучні квіти, якими славиться Ваша майстерня (дизайн-студія Оксани Полонець).
Ручний розпис виконує професійна художниця, яка особисто вдосконалювала техніку, щоб речі не втрачали свій вигляд після прання та догляду за ними. Штучні квіти – теж авторська розробка дизайнера по оздобленню, завдяки чому квіти є легкими, «рухливими» та витримують делікатне прання.
Вперше ми використали поєднання ручного розпису по тканині та штучні квіти для ансамблю, який представляли на конкурсі однієї сукні «Автограф 2006» в номінації «free line», де ми зайняли почесне перше місце.

Знаю, є серед ваших клієнтів і «зіркові» замовники…
Серед тих, хто замовляє костюми в етно-стилі є декілька українських гуртів та співаків, серед яких я не можу не відзначити заслужену артистку України Марту Шпак, яка гідно несе Українську культуру у різні куточки світу.

Скажіть, кожній нареченій підійде етно-наряд чи деяким краще зупинитися на традиційному варіанті?
Я вважаю, що кожна українка може вдягнути сукню в українському стилі. Питання тільки в обраній моделі та кольоровій гамі… Ці речі ми підбираємо для кожної клієнтки індивідуально, щоб вигідно підкреслити її особистість та особливості фігури.

Автор: Валерія Климчук.
Джерело: весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ».

Джерело: Пара молода

Попередні статті
  • 02.01.10 Трижды ручная работа
    Трижды ручная работа

    Одежда, сделанная руками, ценится на вес золота — и мы поняли, почему, побывав в авторском ателье дизайнера одежды ОКСАНЫ ПОЛОНЕЦ. Здесь среди прочих моделей мы обнаружили вечерние платья, разрисованные цветами и украшенные небольшими...

    Повна версія статті